This website works best with JavaScript enabled
logo

Tel.: +38(067)5602662; +38(044)4656771

e-mail: info@infocentr.com.ua

Компанія "Інфоцентр" - Гарантії

Наша компанія вже впродовж 10 років займається написанням рефератів, контрольних, курсових, дипломних, дисертаційних робіт на замовлення для ВНЗ України, Росії та інших країн світу. З початком роботи нашого сайту (2001 рік) нашими клієнтами стало чимало студентів та аспірантів з країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Після багаторічного «природного» відбору в нашому колективі залишилися тільки автора-професіонали своєї справи. Наші співробітники відрізняються відповідальністю, високим рівнем виконання робіт на замовлення. Багато хто з наших співробітників паралельно викладають у вузах України та Росії.

Основний напрямок нашої діяльності - контрольні, дипломні, курсові роботи на замовлення з гуманітарних, економічних, юридичних та інших дисциплін. Ми гарантуємо повну конфіденційність. Також Ви отримуєте повну гарантію на всі замовлені роботи. Всі необхідні виправлення вносяться в реферат, курсову або диплом на замовлення безкоштовно і своєчасно.

У кожному разі Ви завжди можете зателефонувати за вищевказаними номерами або замовити виконання роботи безпосередньо на сайті, заповнивши форму замовлення

1. Чесність и порядність
Ми беремося за виконання тільки тих робіт, у яких досконально розбираємося, тому якщо Ваше замовлення виявиться поза компетенцією наших фахівців, тоді, на жаль, будемо змушені Вам відмовити, т. К. Керуємося принципом: Краще не робити взагалі, ніж зробити погано .

2. Професіоналізм
Кожна робота на замовлення виконується тільки фахівцем-професіоналом зі стажем роботи. Ми не довіримо виконання Вашої роботи непрофесіоналові.

3. Індивідуальний підхід
У будь-якій роботі на замовлення можуть бути певні особливості, які виникають внаслідок специфіки конкретного ВНЗ, побажань викладача і т. д. При написанні роботи на замовлення наші співробітники в обов'язковому порядку враховують вимоги викладача.

4. Найкоротші терміни виконання
Ми завжди прагнемо виконати роботу в строк. Іноді роботи необхідно було здати вчора, і наші співробітники намагаються виконати поставлену роботу якомога швидше. Але в кожному разі якість роботи - на першому місці. Потрібно розуміти, що об'ємні наукові роботи не пишуться в протягом одного дня, а вимагають більш тривалого терміну на вивчення проблематики теми і написання якісної роботи.

5. Кожна робота унікальна
Всі роботи пишуться в індивідуальному порядку з чистого аркуша, користуючись тільки власними напрацюваннями, наукової та періодичною літературою. Ви ні в якому разі не виявите аналогічну роботу у свого знайомого або де-небудь у відкритому доступі, оскільки ми гарантуємо унікальність кожної виконаної роботи. Але в кожному разі якість роботи - на першому місці.

6. Стійкий зв'язок
У будь-який момент Ви можете зателефонувати за нашими контактними телефонами і уточнити Ваші запитання.

7. Супровід до повної здачі
У Вашого наукового керівника можуть виникнути додаткові побажання до роботи вже після її виконання. Це не означає, що робота виконана невірно - кожен викладач бачить той чи інший питання по-своєму. У кожному разі звертайтеся до нас і ми в найкоротші терміни усунемо всі недоліки.


Рейтинг@Mail.ru          Наша страница Вконтакте
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440