This website works best with JavaScript enabled
logo

Tel.: +38(067)5602662; +38(044)5875464

e-mail: info@infocentr.com.ua

FAQ - часті запитання

Які гарантії?
Наш досвід роботи в сфері виконання рефератів, курсових, дипломних, дисертаційних та інших наукових робіт становить більше 10 років. Більшість наших клієнтів з нами співпрацюють з початку до кінця навчання. Наша діяльність здійснюється легально. Ми дорожимо своєю репутацією і цінуємо своїх клієнтів.

Скільки буде коштувати виконання моєї роботи?
Ціни формуються в індивідуальному порядку в залежності від специфіки замовлення, його обсягу та інших факторів, істотно впливають на складність виконання конкретного завдання.
У будь-якому випадку наші ціни досить демократичні для українського ринку, при порівнянні з ринком Росії і більшості інших країнах наша цінова політика помітно виграє.

Хто виконує роботи?
Наш колектив складається з професіоналів, співробітники відрізняються відповідальністю, високим рівнем виконання робіт, багато хто з наших співробітників паралельно викладають у ВУЗах України і Росії.
Ознайомитися з якістю наших робіт можна в розділі Готові роботи.


Як довго чекати виконання замовлення?
Всі роботи виконуються в максимально стислі терміни, ми зацікавлені виконати ваші замовлення як можна швидше. Проте однозначно назвати терміни виконання замовлення можна лише знаючи конкретну тему роботи, адже ступінь складності визначається не лише типом (курсова робота, дипломна, дисертаційна) роботи, важливу роль грає безпосередньо специфіка теми роботи.


Якщо викладач не прийме роботу?
В нашій практиці не відбувалося випадків, при яких роботи не приймалися. Дійсно, іноді викладач робив зауваження до роботи, це можна зрозуміти, оскільки у кожної людини свій погляд на те чи інше питання, і іноді навіть думки фахівців у тих чи інших моментах розбігаються.
У разі якщо Ваш викладач буде мати зауваження до виконаної роботи, Ви завжди можете звернутися до нас, ми допоможемо вам усунути неточності в найкоротші рядки абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Якщо я живу в іншій країні, я можу замовити виконання роботи?
Можете. Більш того, з моменту відкриття нашого сайту (2000 рік) була налагоджена чітка схема роботи з іноземними клієнтами. Заповнити форму виконання роботи можна в розділі Замовити роботу, ознайомитися зі способами оплати можна в розділі Оплата.


Ви працюєте легально?
Так. Наша діяльність здійснюється на основі свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи Черненка Дмитра Сергійовича, №1.0554 від 15.02.1999, виданого виконкомом Амур-Нижньодніпровського районного ради р. Дніпропетровська.


Як мені замовити роботу?
Для замовлення Ви можете зателефонувати за нашими контактними телефонами, або замовити виконання роботи, заповнивши форму на сайті.

Рейтинг@Mail.ru          Наша страница Вконтакте
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440